Доставка і відправка

Доставка і відправка

Доставка дзеркал і скляних виробів вимагає особливих навичок та запобіжних заходів, що обумовлено підвищеною крихкістю скловиробів.

Власна доставка

Компанія «Стезер» здійснює доставку продукції на спеціалізованому транспорті, обладнаному пірамідами або поперечними дерев’яними рейками.

При транспортуванні виріб міцно прив’язуються до опор, що усуває можливість пересування скла. Між листами скла та дзеркала кладеться папір або кіркові наклейки, які запобігають тертю виробів між собою.

При замовленні доставки наша компанія повністю відповідає за збереження замовленої продукції. У разі пошкодження виробів всі витрати на виготовлення компенсує відповідальний за доставку водій.

Доставка здійснюється до парадного або найближчого місця, дозволеного ПДР, а також можливістю безперешкодного заїзду/виїзду автомобіля.

Вартість доставки по Києву до парадного коштує 800 грн.. Доставляється товар у робочі дні з 10:00 до 17:30. У неробочий час можлива доставка на вантажному таксі, вартість уточнюйте.

Доставка Новою Поштою

Відправлення до регіонів України здійснюється компанією перевізником Нова Пошта.

Як це відбувається
: ми привозимо Ваші вироби, упаковані у стрейч плівку, завдяки чому всю продукцію легко перевірити. На Новій Пошті товар перевіряється, упаковується та відправляється. З моменту передачі товару компанії перевізнику відповідальність за цілісність вантажу несуть її співробітники. Додатково вантаж страхується на повну вартість. У разі недовозу компанія перевізник повертає повну вартість виробів, ми Вам виготовляємо та надсилаємо нові.

Важливо: відсоток недовезення становить менше 3% від загальної кількості відправок, при цьому повернення грошей здійснюється повною мірою. З цієї причини відправлення здійснюється виключно Новою Поштою. Відправлення виробів проводиться виключно по суботах через особливості відправок скляних виробів.

Вартість доставки за межі Києва прораховується у кожному випадку індивідуально.

Самовивіз

Самовивіз безкоштовно зі складу у Києві в робочі дні з 10:00 до 17:30.

Важливо: при самовивезенні навантаження/відвантаження товару здійснюється власними силами покупця.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку