Двері зі скла

Двері зі скла

Двері зі скла

Компанія «Стезер» виготовляє двері із прозорого та тонованого скла. Вся сировина обов’язково підлягає гартуванню. Товщина скла 8 або 10 мм залежить від габаритних розмірів виробів, а також від Ваших вимог. Також можливі суцільне чи художнє матування з нанесенням малюнків, логотипів, написів. Для більшої стійкості до зовнішнього середовища скла з піскоструменем покриваються гідрофобною рідиною.

Двері зі скла набули своєї популярності завдяки своїм властивостям – практичності, надійності, довговічності та елегантності. На сьогоднішній день їх встановлюють не лише в офісних центрах чи торгових залах, а й у квартирах та приватних будинках.

Класифікація скляних дверей проводиться за призначенням, застосуванням та конструктивним рішенням.

За призначенням:

  • Офісні скляні двері, як правило, складаються з алюмінієвого короба, скла, ручки із замочком та петель. Скло матується, двостороннє матування дозволяє приховати навіть силуети.
  • Скляні двері для будинку (повітряні) виготовляються з мінімальним використанням металу в конструкції. Складаються зі скла, петель, кріплень скла – стіна або скло, ручка. Для більшої шумоізоляції по периметру наноситься ущільнювач.

Застосування:

  • Міжкімнатні скляні двері встановлюються в отворах між кімнатами. При цьому приміщення можуть бути як загального призначення, так і санвузлами. Виготовляються після того, як дверний отвір повністю готовий. Скло роблять за необхідними розмірами (від стандартних дверей все більше будівельників відходить).
  • Вхідні скляні двері є частиною вхідної групи або можуть бути як маятниковими, так і розсувними, рідше розстібними. На цей тип дверей обов’язково ставиться доводчик. Найчастіше використовується скло завтовшки 10 мм. У деяких випадках додатково наноситься протиударна плівка.
  • Двері зі скла технічного призначення встановлюються в кабінках охорони та інших приміщеннях технічного призначення. На скло клеїться дзеркальна протиударна плитка. Виготовляється із тонованого сірого скла. Як фурнітура використовується короб і магнітний замок.

За конструктивним рішенням:

Двері зі скла
  • Розсувні скляні двері та системи використовуються як вхідні групи або як міжкімнатні двері для будинку. Двері розсуваються вручну. По краях обов’язково встановлюються мінімум дві глухі стулки (глухарі). Фурнітура – напрямні, стопори, ролики, профіль. Перед монтажем обов’язково вирівнюється верхня несуча поверхня. Відносно новим продуктом на ринку України є розсувна система “Гармошка”, яка складає окремі елементи в одну площину. Максимальна кількість стулок у цій системі – 12 штук. Максимальний отвір – 12 000 мм (12 метрів). Максимальна висота 3000 мм (3 метри).
  • Маятникові скляні двері відчиняються в обидва боки. В основному встановлюються у розважальних приміщеннях, кафе, ресторанах. Обов’язково встановлюється доводжувач. Для маятникових дверей потрібні глухі стулки з боку установки петель. Максимальний розмір дверей – 2 400 мм. Відстань, що залишилася до стелі (якщо є) краще закривати фрамугою, що надає жорсткості конструкції в цілому.
  • Розчинні скляні двері відчиняються або від себе, або на себе. Можуть бути частиною перегородок. Використовувана фурнітура – верхня та нижня петлі, ручка, доводчик (необов’язково). Товщина скла 8 чи 10 мм. Будь-які види скла, залежно від інтер’єру.

Компанія «Стезер» надає повний комплекс послуг із продажу скляних дверей – виміри, проектування, доставка, монтаж, гарантія.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку