Дзеркало бронза

Дзеркало бронза

Зеркало бронза

Дзеркала тоновані під бронзу мають особливу популярність у дизайнерів. Червоно-коричневий відтінок такого дзеркала не тільки візуально збільшує простір кімнати, але й привносить до нього особливе тепло та м’яке золотисте свічення. Колір бронзи асоціюється із шляхетністю, вишуканістю класичних рішень, солідністю. Але купити таке дзеркало варто не тільки для інтер’єру, оформленого в стилі класики, але і для сучасної обстановки в стилі ганьби-тік.

Бронзове дзеркало дарує кімнаті тепле світло, але колір предметів, що відбиваються, при цьому не спотворюється. Таке тоноване дзеркало універсальне та підходить до шпалер будь-якого відтінку та малюнка, до меблів будь-якого кольору та матеріалу. Дзеркало бронза гармонійно виглядатиме в будь-якій частині будинку або квартири: у передпокої, ванній, спальні або вітальні. Крім того, бронзові дзеркала часто використовуються як оздоблювальні матеріали, наприклад, для декорування стелі.

Матове бронзоване дзеркало виконує виключно декоративну функцію: піскоструминна обробка способом суцільного матування надає скляній поверхні вишуканого вигляду, але не дозволяє отримати точне відображення. Матова бронза доречна в оформленні офісу, ресторану, готелю, вітальні. Її часто використовують при виготовленні шаф-купе.

Придбати дзеркало з напиленням під бронзу ви можете у компанії «Стезер»: ми виготовимо для вас на замовлення продукцію будь-якої форми та розміру. Наші дзеркала мають вологостійкість, антикорозійні властивості та довговічність. Детальніше дізнатися ціну за 1 м.кв дзеркала бронза ви можете у наших менеджерів за телефоном або через форму зв’язку на сайті.

Ціни на дзеркала

Назва виробу Товщина, мм Ціна, грн/м2
Дзеркало Бронза 4 1350
Дзеркало Бронза 5
Дзеркало Бронза 6 2230

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку