Дзеркало Діамант

Дзеркало Діамант

Дзеркала Діамант є не тільки елементом інтер’єру, але й дивовижним способом можуть перетворити простір. Однак, щоб повністю розкрити їхній потенціал, важливо забезпечити належне освітлення. Використання таких дзеркал є доступним та ефективним способом збагатити дизайн інтер’єру. Вони знаходять широке застосування в дизайн-проектах та меблевому виробництві, особливо коли потрібно наголосити на певній атмосфері приміщення.

Дзеркала в кольорі “діамант” додають вишуканості та елегантності в інтер’єр, особливо у світлих приміщеннях, де переважають білі відтінки з елементами коричневого та зеленого. Навіть у обмеженому за площею просторі, такому як невелика ванна кімната у світлих тонах, діамантове дзеркало надає додаткової чарівності, не порушуючи гармонії. Однак варто пам’ятати, що тоноване дзеркало може відображати менше деталей у порівнянні з класичним срібним дзеркалом, що може зробити гоління або макіяж менш зручними. Тому воно найчастіше використовується в декоративних цілях.

Тоновані дзеркала ідеально поєднуються з металевими елементами, що робить їх чудовим вибором для сучасних інтер’єрів. При грамотному освітленні вони можуть перетворити навіть найскромніше приміщення, приховуючи недоліки стін та додаючи звукоізоляції. Розміщення їх на стінах також може вміло маскувати нерівності та недоліки поверхні.

Придбати дзеркало з напиленням під діамант ви можете у компанії «Стезер»: ми виготовимо для вас на замовлення продукцію будь-якої форми та розміру. Наші дзеркала мають вологостійкість, антикорозійні властивості та довговічність. Детальніше дізнатися ціну дзеркала ви можете у наших менеджерів за телефоном або через форму зв’язку на сайті.

Ціни на дзеркала

Назва виробу Товщина, мм Ціна, грн/м2
Дзеркало Діамант 4 1300
Дзеркало Діамант 5 1860
Дзеркало Діамант 6 2 250

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку