Дзеркало графіт

Дзеркало графіт

Зеркало графит

Дзеркала, пофарбовані в графітовий відтінок, надають інтер’єру вишуканості та неповторного стилю. Глибокий та холодний графіт чудово вписується у різноманітні сучасні дизайнерські концепції.

Особливо часто цей колір використовується в інтер’єрах у стилі хай-тек та модерн, де він створює атмосферу стриманої елегантності.

Тоновані дзеркала графітового кольору мають дивовижний спосіб візуального розширення простору. Вони надають кімнаті відчуття світла та простору, що робить їх популярним вибором для маленьких приміщень.

Графітові дзеркала особливо потрібні в офіційних і ділових приміщеннях. Вони часто використовуються для оформлення переговорних кімнат та кабінетів, надаючи інтер’єру строгий та професійний вигляд. Наявність тонування не впливає на колір відображення, зберігаючи його природним.

Також графітові дзеркала активно використовуються в меблевому дизайні, особливо в шафах-купе. Завдяки своїй універсальності, вони можуть служити виключно декоративною метою, прикрашаючи стіни та стелі в комбінації з матовим та сатиновим оздобленням. Такі поєднання створюють приголомшливий естетичний ефект і вносять особливу вишуканість до інтер’єру.

Якщо вас зацікавили графітові дзеркала, ви завжди можете замовити їх на свій смак та в потрібних розмірах у компанії «Стезер» у Києві. Наші дзеркала зі спеціальним графітовим покриттям зберігають свій стиль та декоративні якості протягом багатьох років завдяки застосуванню сучасних технологій тонування.

У нашій майстерні графітове дзеркало за розмірами можна виготовити за найвигіднішою ціною.

Ціни на дзеркала

Назва виробу Товщина, мм Ціна, грн/м2
Дзеркало Графіт 4 1350
Дзеркало Графіт 5
Дзеркало Графіт 6

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку