Дзеркало Морена

Дзеркало Морена

Дзеркало МОРЕНА – це штучно зістарене дзеркало, створене з використанням художніх методів і технологій, щоб надати йому антикварного характеру і унікального вигляду. Ці дзеркала користуються популярністю в дизайні інтер’єру, тому що вони можуть надати приміщенню атмосферу ретро та загадковості.

Дзеркала МОРЕНА є ідеальним вибором для створення ефекту старовини та доповнення інтер’єру в стилі ретро. Вони додають шарму та оригінальності у старовинні будинки, ресторани та кафе, де кожна деталь має значення.

Для досягнення бажаного ефекту старіння дзеркало піддається спеціальної обробки. Цей процес включає вплив на амальгаму, що створює відбиває шар, хімічними речовинами через спеціальний трафарет. Потім поверхня дзеркала обробляється кислотою та наноситься барвник, створюючи різноманітність відтінків та текстур на поверхні дзеркала.

Дзеркала МОРЕНА мають ряд переваг:

  • Стиль: Вони додають стиль та розкіш в інтер’єр, роблячи його більш унікальним.
  • Якість скла: Дзеркала МОРЕНА мають довговічність, їх дизайн залишається незмінним з часом.
  • Доступна ціна: Порівняно зі справжніми антикварними дзеркалами, дзеркала МОРЕНА надаються за доступнішою ціною.

Дзеркала МОРЕНА створюють унікальне та індивідуальне оформлення інтер’єру, роблячи його більш привабливим та цікавим для гостей та мешканців приміщення. Замовити дзеркала МОРЕНА різних форм та розмірів Ви можете в нашій компаніі “Стезер”.

Ціни на дзеркала

 

Назва виробу Товщина, мм Ціна, грн/м2
Дзеркало Морена 4

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку