Дзеркало срібло

Дзеркало срібло

Ексклюзивне дзеркало в срібному оздобленні – це не тільки функціональний елемент вашого інтер’єру, а й справжній витвір мистецтва, здатний приваблювати захоплені погляди всіх, хто його побачить. Якщо ви мрієте про такий унікальний аксесуар для вашого будинку, компанія «Стезер» з радістю надасть вам можливість замовити його виготовлення. Наші досвідчені майстри мають глибокі знання та навички у виробництві дзеркал і підходять до кожного замовлення з особливою увагою та відповідальністю.

Щоб втілити вашу мрію в життя, потрібно визначитися з характеристиками майбутнього виробу. Виберіть потрібні розміри в міліметрах, вкажіть товщину, форму та вид обробки кромки, а також спосіб кріплення. Ми гарантуємо, що ваше замовлення буде виконане у точній відповідності до ваших побажань.

Наші дзеркала мають високу якість, і це досягається завдяки використанню сучасного обладнання та першокласних матеріалів. Захисний шар робить їх стійкими до впливу вологи та зміни температури, що дозволяє встановлювати їх практично у будь-яких умовах. Неважливо, чи потрібно вам дзеркало для дому, офісу, спортивного залу, салону краси або іншого приміщення, наші майстри гарантують якісне та своєчасне виготовлення.

Довговічність та тривалий термін служби наших дзеркал забезпечуються використанням високоякісних матеріалів. Незалежно від розміру, форми або дизайну, ваше дзеркало буде виглядати як нове протягом багатьох років. Якщо ви хочете прикрасити свій простір унікальним дзеркалом, виготовленим за індивідуальним проектом, зверніться до компанії «Стезер». Ми гарантуємо найвищий рівень уваги до кожної деталі вашого замовлення, щоб задовольнити усі ваші очікування від якості нашої продукції.

Ціни на дзеркала

Назва виробу Товщина, мм Ціна, грн/м2
Дзеркало 4 850
Дзеркало 5 1200
Дзеркало 6 1520

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку