Фарбоване скло Lacobel

Фарбоване скло Lacobel

Окрашенное стекло Lacobel

Скло Lacobel є унікальним декоративним матеріалом, який пройшов обробку з одного боку екологічними фарбами та лаками, а з іншого боку покритий глянцевим напиленням. Незважаючи на його відносну тонкість, всього 4 мм, Лакобель має повну непрозорість завдяки товстому шару лаку.

Це скло виготовляється із звичайного скла з використанням сучасної технології. Процес виробництва включає поетапне нанесення глянсового та кольорового покриття на скло. Спочатку поверхня піддається нагріванню до високої температури, потім протягується під потоками барвника, забезпечуючи рівномірне та інтенсивне фарбування. Після цього скло піддається нагріванню при високих температурах для закріплення нанесених шарів. Завершальним етапом є охолодження та нарізування скла на необхідні розміри.

Важливо, що фарби, що використовуються для фарбування Лакобель, є екологічно чистими і не містять шкідливих для здоров’я людини та навколишнього середовища речовин. Основа для цього скла, оптивайт, запобігає спотворенню кольору, відрізняючись від звичайного скла, яке може надавати зелений відтінок. У цьому випадку освітлене скло є вихідною базою.

Переваги скла Lacobel

Скло Лакобель користується величезною популярністю в декоративній індустрії завдяки своїм численним перевагам:

  • Вологостійкість: Лакобель абсолютно нечутливий до впливу вологи, тому його часто використовують для плиткових робіт у ванній кімнаті. На відміну від плівкових матеріалів, які можуть відшаровуватись при тривалому впливі вологи, лаковане скло зберігає свої характеристики протягом тривалого часу.
  • Висока декоративність: Глибокі кольори та блиск глянсової поверхні створюють атмосферу розкоші та стилю в інтер’єрі. Цей матеріал надає простору витонченого вигляду.
  • Екологічність: Використання екологічно чистих барвників у Лакобелі дозволяє застосовувати його в дитячих кімнатах та житлових приміщеннях, не побоюючись за здоров’я. Він не містить важких металів та шкідливих хімічних речовин.
  • Термостійкість: Лакобель стійкий до сонячного світла та перепадів температур. Кольори не вигорають, а поверхня залишається гладкою та ідеально рівною.

Основною сферою застосування скла Лакобель є виготовлення меблів та її елементів. Використання кольорового декоративного скла можна зустріти в якості журнальних та обідніх столів, полиць, фасадних частин шаф та сервантів, виставкових дисплеїв, підставок для ТБ та іншої електроніки. Лакобель дуже багатий на оригінальні естетичні рішення. Скло легко кріпиться до стіни і за рахунок легкості ваги не становить загрози у разі обвалення конструкції. У нашій компанії «Стезер» ви зможете придбати скло Лакобель різних кольорів та розмірів.

Ціни на скло Лакобель

Назва Колір Ціна грн/м2
Ultra black Ультра чорни 990
Black Чорний 990
Beige Бежевий 990
Arctic white Ультра білий 990
White Білий 990
Yellow Solar Жовтий 990
Plum Сливовий 990
Pistachio green Фісташковий 990
Raspberry Малиновий 990

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку