Фарбування скла

Фарбування скла

Покраска стекла

Прозоре безбарвне скло не завжди задовольняє потреби конструкції. Саме з цієї причини фарбування скла набуло широкої популярності, дозволяючи надати склу потрібний колір, відтінок або навіть малюнок. Фарбування може бути як повним, так і нанесенням різноманітних декоративних елементів.

Пофарбоване скло

Практично будь-яке скло, незалежно від його товщини, форми та типу, можна піддати фарбуванню. Спеціальні алкідні емалі для скла гарантують рівномірне покриття. Фарбування може бути виконане як вручну, так і на виробничих лініях, що дозволяє обробляти великі партії скла та дзеркал швидко. При узгодженні кольору з таблицею RAL відтінок може трохи відрізнятися від оригіналу в залежності від типу та товщини скла.

Комбінування з іншими методами обробки

Фарбування можна поєднувати з різними методами обробки скла, такими як художнє матування та фотодрук. За допомогою комбінованих методів можна створювати шпалери, складні орнаменти, візерунки та об’ємні зображення.

Сфера застосування фарбованого скла

Забарвлене скло знаходить застосування у виробництві меблів, вітражах, дверях і перегородках, а також у виготовленні дзеркал. Забарвлене скло зберігає свої характеристики вихідного матеріалу. Слід враховувати, що після фарбування скла не рекомендується піддавати тривалому впливу вологи протягом перших двох тижнів. Для монтажу фарбованого скла рекомендується використовувати спеціальний клей, такий як силіконовий клей або герметик.

Готові листи кольорового скла, що відповідають певній кольоровій гамі, ви можете придбати в нашій компанії під маркою “Лакобель” (Lacobel).

Для замовлення фарбування скла зв’яжіться з нами за телефоном +38 (067) 880-75-30 або надішліть заявку на пошту sales@stezer.ua. Ви також можете відвідати наш салон у Києві за адресою вул. Набережно-Лугова, 8.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку