Фотодрук на склі

Фотодрук на склі

Фотодрук на склі

Фотодрук на склі – універсальний спосіб надання неповторного шарму різним інтер’єрам. Такий друк може вдихнути життя у дзеркала, вітражі, скляні стільниці, двері та перегородки, а також стала незамінним елементом кухонних фартухів – скинали.

Фотодрук для кухні – це стильне рішення, яке розкриває безмежний потенціал фантазії. Скло з фотодруком створює неповторну атмосферу в приміщенні, буквально втілюючи задум дизайнера та гармонійно поєднуючись з іншими елементами інтер’єру.

Сучасні технології дозволяють втілити практично будь-який малюнок чи фотографію на скляній поверхні, відкриваючи безмежні художні можливості. Однією з передових методик є фотодрук на склі. Цей підхід є інноваційним і практичним способом оформлення інтер’єру. Він дозволяє передати зображення на скло або дзеркало з визначною точністю та реалізмом, використовуючи ультрафіолетову печатку на спеціалізованому обладнанні. Цей метод зберігає чіткість і реалістичність початкового зображення, оскільки використовує спеціальне чорнило, яке закріплюється на поверхні скла або дзеркала під впливом ультрафіолетових променів.

Залежно від функціональності виробу з фотодруком можна вибрати різні типи скла. Глянцеве скло підійде для випадків, коли потрібна яскравість та непрозорість зображення. У цьому випадку фотодрук може бути захищений плівкою або фарбуванням. Інший варіант – використання матового скла з матуванням або хімічним травленням, що створює напівпрозорий ефект та чудово пропускає світло. При виборі оптично прозорого скла зображення може бути нанесене на звороті, щоб уникнути зміни відтінків друку через марку і товщину скла.

Завдяки компанії «Стезер» Вам доступне сучасне обладнання, короткий термін виробництва та широкий вибір малюнків для фотодруку на склі.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку