Матування скла/дзеркала

Матування скла/дзеркала

Матирование стекла/зеркал

Процес матування скла і дзеркал включає використання абразивного матеріалу, відомого як “пісок”, який під високим тиском спрямовується на поверхню виробу. Цей процес може бути як загальним, коли скло повністю обробляється піскоструменем, так і художнім, коли з використанням шаблону зі спеціалізованої плівки створюється піскоструминний малюнок. Для художнього матування, підходить гладке скло та дзеркало будь-якої товщини та марки.

Крім того, крім поверхневого матування можна створювати поглиблені або об’ємні малюнки. Для досягнення глибини матеріал з малюнком проходить кілька циклів автоматичної піскоструминної обробки. При створенні об’ємних малюнків художник працює вручну, регулюючи глибину піскоструминного впливу.

У разі, якщо потрібне виготовлення гнутого скла, піскоструменний малюнок створюється до відправки скла в піч. Щоб закінчити обробку, матовану поверхню зазвичай покривають спеціальним покриттям антипальцевим. При необхідності малюнок можна також пофарбувати спеціалізованими емалями.

Матування скла за доступними цінами в найкоротший термін!

У нашій компанії «Стезер» ви можете придбати скло з піскоструминним малюнком, вибравши з нашого каталогу варіант матування або надавши свій власний дизайн. Особливої популярності набуло скло з піскоструминним логотипом організації, оскільки це довговічне рішення, яке не втрачає колір з часом (як фотодрук) та витримує агресивні впливи навколишнього середовища.

Завдяки своїй надійності, піскоструминна обробка скла знаходить широке застосування: у душових кабінах, офісних та міжкімнатних перегородках, вікнах, дверях, шафах-купе, дзеркалах, стелях, кухонних фасадах та інших виробах.

Щоб замовити матування або піскоструменну обробку скла, зв’яжіться з нами за телефоном +38 (067) 880-75-30 або надішліть заявку на пошту sales@stezer.ua.
Ви також можете відвідати наш салон у Києві за адресою вул. Набережно-Лугова, 8.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку