Монтаж дзеркал

Монтаж дзеркал

Монтаж зеркал Киев

Монтаж/установка дзеркал здійснюється фахівцями, які працюю у цій сфері більше року. Завдяки досвіду та знанню виробничих процесів, монтажники враховують усі нюанси приміщення, а також технологічні допуски та зазори.

Монтажні роботи поділяються на три основні типи

1. Поклейка дзеркал

Поклейка дзеркал передбачає встановлення на несучу поверхню за допомогою спеціального клею для дзеркал. Додатково використовується двосторонній скотч та малярна стрічка. Після поклейки категорично заборонено три доби експлуатувати дзеркало. Це пов’язано з тим, що клей сохне 1 мм/добу, в середньому товщина клею дорівнює 2-3 мм. Первинне схоплювання відбувається протягом 40 хвилин.

Недоліки: неможливість демонтажу дзеркала без пошкодження дзеркала; у разі нерівностей поверхні, що несе, дзеркало повторить її форму і може бути опуклим.

Позитивні якості: після закінчення трьох діб після монтажу дзеркало стоїть “намертво“.

  • Вартість робіт із витратними матеріалами від 350 грн/м.кв. Додаткові послуги враховуються окремо.
  • Мінімальна вартість поклейки становить 800 грн.

2. Встановлення на кріплення

Установка на кріплення для дзеркал передбачає встановлення кріплень на несучу поверхню, в пази кріплень вставляється дзеркало. Кріплення встановлюються зверху та зниху, рідше додатково з боків. При цьому на задній бік дзеркала обов’язково проклеюється травмозахисна плівка. Цей тип кріплень найчастіше використовується в магазинах, офісних центрах, орендованих приміщеннях. Головною перевагою даного типу є легкість демонтажу виробу з наступним монтажем у наступному місці.

  • Вартість робіт із витратними матеріалами від 450 грн/м.кв. Додаткові послуги враховуються окремо.
  • Мінімальна вартість поклейки становить 800 грн.

3. Встановлення на приховані пластини

Установка на приховані пластини – на тильну сторону дзеркала клеяться пластини для кріплення + травмозахисна плівка. Даний тип передбачає встановлення дзеркала за принципом настінного годинника. Найчастіше пластини використовуються у дзеркалах з підсвічуванням, у багеті. Якщо дзеркало без обрамлення, відступ від стіни до дзеркала буде 5-10 мм.

  • Вартість робіт із витратними матеріалами від 450 грн/м.кв. Додаткові послуги враховуються окремо.
  • Мінімальна вартість поклейки становить 800 грн.

При попередньому прорахунку виробів у телефонному режимі ціна за монтаж озвучується від (тобто мінімальна), оскільки лише за місцем під час виміру можна визначити всі нюанси та складності монтажу.

Важливо! Послуги з встановлення здійснюються виключно після проведення вимірів нашими представниками.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку