Надпрозоре скло

Надпрозоре скло

Різноманітність особливостей надпрозорого скла від скляної компанії «Стезер» передбачає його широке застосування. Цей чистий матеріал пропускає світло без усіляких спотворень та сторонніх відтінків. Не можна не захоплюватися його бездоганною прозорістю, завдяки якій навіть найамбітніші архітектурні та дизайнерські фантазії втілюються в реальність. Подарувавши можливість втілити в життя проекти різної складності, надпрозоре скло стало відмінним вибором для тих, для кого кольорова передача і абсолютна прозорість – ключові аспекти.

Це унікальне скло застосовується у найрізноманітніших областях. Його використовують у склінні будівель, у яких передбачається багато природного світла та тепла сонця. Воно стає ідеальним рішенням при створенні вітрин магазинів та супермаркетів, у холодильниках та торгових автоматах, де правильна передача кольору продукції відіграє найважливішу роль. Цей мальовничий матеріал зберігає свої якості незалежно від товщини, що робить його незамінним під час виготовлення меблів та елементів декору, а також у дизайні інтер’єрів будь-якого стилю.

Надпрозоре скло легко піддається різним видам обробки, що дозволяє посилити його декоративні та експлуатаційні властивості. Ви зможете замовити надпрозоре скло в необхідних розмірах або замовити його професійну обробку у скляній компанії «Стезер», яка має передове сучасне обладнання.

Ціни на надпрозоре скло

Назва Товщина Ціни за м.кв.
Надпрозоре скло (Діамант) 4 мм 774 грн
Надпрозоре скло (Діамант) 5 мм 1 096 грн
Надпрозоре скло (Діамант) 6 мм 1 286 грн
Надпрозоре скло (Діамант) 8 мм 1 757 грн
Надпрозоре скло (Діамант) 10 мм 2 412 грн

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку