Настінні дзеркала

Настінні дзеркала

Настінні дзеркала для будь-якого типу приміщення – виготовлення виробів на замовлення за індивідуальними розмірами згідно з ТЗ: у передпокій, спальню, коридор, кімнату, зали; будь-які типи несучої поверхні і, звичайно, розміри від 100 х 100 мм до 3 200 х 2 200 мм.

Для Вас ми пропонуємо:

  • доступні ціни;
  • виробництво дзеркал на автоматичних верстатах із мінімальним людським фактором;
  • розміри згідно Вашого ТЗ;
  • складання ТЗ та виготовлення “під ключ”.

За типами приміщення існують такі вимоги до виробів:

  • Дзеркала в передпокій виготовляються на повний зріст людини – додаємо мінімум 100 мм до зростання найвищого мешканця квартири/будинку; також можливе виготовлення від підлоги до стелі. Даний тип, як правило, клеїться до поверхні, що несе, при цьому сама стіна обов’язково повинна бути прогрунтована.
  • Дзеркалом у спальню найчастіше є панно – тобто викладається мозаїка із плитки з фацетом. При цьому розмір самої плитки може бути від 100х100 мм до 500 х 500. Рекомендована ширина самого фацету становить 10 мм. З огляду на допуски на виготовлення край варто закривати багетом або рамкою. У середньому терміни виготовлення панно становлять 5-20 робочих днів залежно від кількості елементів та складності самого проекту.

Щоб замовити/купити дзеркало у передпокій, спальню, коридор чи іншу кімнату – достатньо зателефонувати чи залишити заявку через сайт.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку