Офісні перегородки

Офісні перегородки

Скляні офісні перегородки служать для розподілу простору. При цьому використання скла збільшує візуально приміщення. Найчастіше використовуються матове або тоноване скло як сировина. Скло є екологічно чистим матеріалом.

Компанія «Стезер» виготовляє офісні перегородки зі скла “під ключ”, що включає виміри прорізів, підготовку проектної документації, прорахунки вартості конструкції, виготовлення та монтаж. Усе скло обов’язково гартується.

Скляні перегородки для офісу робляться максимально повітряними.

Конструктивно розрізняють:

  • Каркасні перегородки – кріпляться по периметру клемним затискним профілем. У разі великих форматів отворів додатково використовуються спайдерні системи. Двері розпашні. Найчастіше встановлюються в офісних центрах. Товщина скла, що рекомендується, 8 або 10 мм в залежності від габаритів.
  • Цільні скляні перегородки з мінімальним використанням фурнітури. Для кріплень використовується затискний клемний профіль по периметру. Рекомендована товщина скла 8 – 12 мм. Як правило, встановлюються у мітинг-румах, шоурумах, конференц-залах, а також для скління торгових приміщень. Двері можуть бути як розстібними, так і маятниковими, рідше розсувними.

Гарантія на продукцію від одного року, крім випадків механічного пошкодження скла, а також порушення умов експлуатації.

Для замовлення продукції або прорахунку достатньо зв’язатися з представником нашої компанії за телефоном або через зворотний зв’язок. Наші спеціалісти виконають виміри, приготують проектно-технічну документацію та встановлять систему під ключ.

Гарантія продукції від одного року. Винятки становлять механічні пошкодження скла, а також порушення умов експлуатації.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку