Перегородки для дому

Перегородки для дому

Скляні перегородки для будинку використовуються як окремий елемент інтер’єру, які розділяють простір у приміщенні. Найпоширеніші – скляні міжкімнатні перегородки.

Компанія «Стезер» виготовляє перегородки зі скла для дому. При цьому все скло обов’язково підлягає гартуванню. Як сировину рекомендується використовувати скло завтовшки 8 чи 10 мм. Вид скла залежно від загальної стилістики приміщення – матове, прозоре, тоноване.

Конструктивно розрізняють:

Перегородки для будинку
  • Стаціонарні глухі перегородки з відчиненими дверима. Максимальна висота використовуваного скла 3200 метрів. Конструкція може складатися з кількох елементів. Над дверима рекомендується встановлювати фрамугу як ребра жорсткості. Для встановлення скла використовується клемний розбірний профіль або кріплення скло – стіна із ущільнювачами для закриття щілин, що забезпечує шумо та теплоізоляцію.
  • Розсувні скляні перегородки з використанням розсувних систем. Перед монтажем підлогу та стелю обов’язково вирівнюють. В іншому випадку система швидко стає непридатною. Дана конструкція складається з двох глухих стекол і двостулкових розсувних дверей.

Для замовлення продукції або прорахунку достатньо зв’язатися з представником нашої компанії за телефоном або через зворотний зв’язок. Наші спеціалісти виконають виміри, приготують проектно-технічну документацію та встановлять систему під ключ.

Гарантія на продукцію становить від одного року. Винятки становлять механічні пошкодження скла, а також порушення умов експлуатації.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку