Скляні полиці

Скляні полиці

Полки из стекла

Полиці є невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру завдяки своєму функціоналу та компактності. Перевагою скла, як матеріалу, є легкість в обслуговуванні (скло змивається легше своїх аналогів), довговічністю і надійністю. На додачу до всього, скляні полички виготовляються із екологічно чистого матеріалу.

Скляні полиці на стіну (настінні полиці). Можуть мати як прямокутну форму, так і фігурну. Переважно виготовляються із прозорого або тонованого скла. Матове скло використовується щоб не було відблисків від освітлення або техніки. Переважно полиця на стіну кріпиться за допомогою пеліканів (саме вони витримують додаткові навантаження на вигин). Також завдяки конструктиву під час використання пеліканів полиці легко взаємозамінюються. В якості альтернативи можна використовувати жабки або циліндри. Для кріплення просвердлюється несуча поверхня, вкручується дюбель і саморіз. Після чого встановлюється полиця із кріпленням.

Полки из стекла

Скляні полиці для ванної кімнати (полички у ванну кімнату). Найчастіше виготовляються з матового скла. При цьому верхня частина є глянсовою, матова сторона знизу. У разі малих форматів кріпляться на циліндри, для середніх і великих розмірів використовуються виключно пелікани. За формою полиці гармонійно вписуються в підготовлені ніші, повторюючи їхню форму. Головною складністю при монтажі цього типу полиць є свердління плитки. При цьому можна свердлити як шов, так і саму плитку. Під час монтажу варто використовувати послідовно свердла кількох діаметрів, щоб плитка не дала тріщини. Також перед свердлінням варто переконатися, що свердло не потрапить у електричну проводку чи водопровід. Наші фахівці мають досвід понад п’ять років монтажу, тому професійно здійснять монтаж будь-якої складності.

Скляні полиці для книг (книжкові полиці).Встановлюються в ніші, як і в попередньому випадку. Головна відмінність – несучою поверхнею є бетон або гіпсокартон. Книжкова полиця може виготовлятися з будь-якого виду скла та будь-якої форми. Як кріплення використовуються виключно пелікани у вигляді значної ваги і книг і відповідних навантажень на полицю. При цьому розміри пеліканів або більші, або великі. Іноді використовують тросові навісні системи.

Скляні полиці для квітів (полиці під квіти). Виготовляються переважно з прозорого скла з мінімальною товщиною 8 мм, що обумовлено високими навантаженнями на скло. Як кріплення використовуються виключно пелікани. Альтернативою можуть бути полиці – стелажі, де функцію кріплень виконують ніжки діаметром 50 мм. Часто полички встановлюють на підвіконня, що дозволяє максимально наповнювати порожній простір.

Скляні полиці для кухні (меблеві полиці). В якості матеріалу використовують прозоре або матове скло завтовшки 4-6 мм залежно від габаритів. Кріплення служать саморізи з шапочками в меблів. Як правило, навантаження на кухонні полиці відносно невеликі. Як декор можна використовувати тоновані або фарбовані стекла.

Полиці для взуття (взуттєві полиці). Найчастіше виготовляються зі скла товщиною від 8 мм. Встановлюються у взуттєві магазини. Для кріплень використовуються тросові системи, надійно закріплені зверху та знизу. Самі троси виготовляються із нержавіючої сталі. Часто їх називають навісні полиці у вигляді конструктиву.

Також компанія «Стезер» виготовляє скляні полиці з підсвічуванням, які служать і як окремим елементам декору, і як підставкою. Світлодіоди можуть встановлюватися як по торцях, так і під склом.

На всю продукцію ми даємо гарантію від одного року з моменту завершення монтажу. Винятком є механічні пошкодження скла та порушення умов експлуатації.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку