Прозоре скло

Прозоре скло

Прозоре скло – один з найуніверсальніших і найширше застосовуваних матеріалів, що застосовується в різних сферах людської діяльності. Цей матеріал відрізняється видатною міцністю, довговічністю, хімічною стійкістю та високою термостійкістю.

Прозоре скло цінують сучасні дизайнери, застосовуючи його в інтер’єрах як будівельний матеріал та елемент декору. Прозоре скло може використовуватися для таких виробів:

  • Розсувні скляні перегородки;
  • Підлоги та стелі з використанням скла;
  • Вітрини для виставок;
  • Декоративні накладні скляні панелі;
  • Сучасні кухонні фартухи;
  • Скляні елементи меблів.

Прозорі листи скла додають вишуканості, стилю та наповнюють простір світлом та повітрям.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЗОРОГО СКЛА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Виготовлення листового прозорого скла починається з кварцитового піску. Суміш компонентів нагрівається в печі до отримання однорідної маси, яку потім рівномірно розподіляють у плоскій ємності з розплавленим оловом на дні. Після остигання та застигання матеріалу, його товщина та якість піддаються контролю, а потім воно розрізається на стандартні розміри.

Компанія «Стезер» – ваш надійний партнер з постачання прозорих скляних листів у будь-яких розмірах та формах, пропонуючи великі можливості щодо різання та обробки скла. Наші досвідчені фахівці ретельно контролюють якість усіх виробів, і ми гарантуємо, що вони врахують усі ваші побажання та запропонують не лише скло, а й виготовлять різноманітні вироби з нього.

Ціни на прозоре скло

Назва Товщина Ціна за м.кв.
Прозоре скло 4 мм 401 грн
Прозоре скло 5 мм 542 грн
Прозоре скло 6 мм 651 грн
Прозоре скло 8 мм 968 грн
Прозоре скло 10 мм 1 282 грн

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку