Скло Бронза

Скло Бронза

Скло, яке набуває ніжного коричневого відтінку, називається бронзовим склом. Цей колір досягається шляхом тонування скла в масі, де коричневий барвник додається в скломасу в процесі плавки матеріалу.

Тонований в масі матеріал має однорідність і стійкість до вицвітання, втрати кольору та яскравості. Прозорість і проникність світла через нього залежить від товщини скляного листа. При необхідності його можна матувати, надаючи матеріалу напівпрозорі або непрозорі властивості.

Проходячи крізь бронзове скло, світло набуває приглушених і м’яких характеристик. Це сприяє створенню атмосфери, яка надає інтер’єру затишку та спокою. Конструкції, виготовлені з бронзового скла, надають приміщенню завершеного та гармонійного вигляду, сприяють заспокоєнню та роблять інтер’єр стриманим.

Область застосування бронзового скла

  • Для екстер’єру: Бронзове скло використовується, коли необхідно пом’якшити сонячне освітлення та забезпечити конфіденційність при склінні фасадів.
  • Для інтер’єру: Бронзове скло застосовується для створення меблів, кухонних фасадів, стінових панелей та елементів побутової техніки, надаючи інтер’єру особливого шарму.
  • Для зонування: Бронзове скло часто використовується для виготовлення дверей, перегородок, внутрішніх стін та огорож, щоб розділяти простір у приміщенні.

Ціни на бронзове скло

Назва Товщина Ціни за м.кв.
Скло Бронза 4 мм 879 грн
Скло Бронза 5 мм 1 174 грн
Скло Бронза 6 мм 1 439 грн
Скло Бронза 8 мм 2 125 грн
Скло Бронза 10 мм 2 685 грн

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку