Скло Dark Grey

Скло Dark Grey

Темно-сіре скло, пропоноване компанією «Стезер» під назвою Dark Grey, є флоат-склом, підданим тонуванню в масі. Процес тонування цього скла включає введення оксидів металів у його розплавлену скляну масу, що забезпечує продукту бажаний відтінок та зберігає його стійкість до вицвітання. Воно високо цінується за свій унікальний темно-сірий майже чорний відтінок.

Провідні дизайнери та архітектори активно впроваджують Dark Grey в інтер’єр та екстер’єр будівель для втілення своїх концепцій. Це скло є одним із найбільш затребуваних рішень на будівельному ринку в даний час. Крім того, Dark Grey застосовується в регіонах з інтенсивним сонячним випромінюванням як енергоефективне рішення, успішно балансуючи проникне та відбите світло та підтримуючи бажану температуру в приміщенні.

Серед переваг скла Dark Grey можна виділити:

  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
  • Можливість одержання скла Dark Grey у різних товщинах.
  • Широкий спектр доступних методів обробки, включаючи термічне загартовування, термозміцнення, шовкографію, нанесення емалі, молірування, виробництво багатошарового скла (триплекс), різні види різання, шліфування та полірування кромок, свердління та створення пазів, піскоструминне шліфування та багато.

Якщо вас цікавить скло Dark Grey, ви можете замовити його у компанії «Стезер», яка пропонує придбати листи даного скла з різними розмірами та характеристиками.

Ціни на скло Dark Grey

Назва Товщина Ціни за м.кв.
Тип скла один 2 мм 200 грн
Тип скла два 3 мм 300 грн
Тип скла три 4 мм 400 грн
Тип скла чотири 5 мм 500 грн
Тип скла п’ять 6 мм 600 грн

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку