Кухонні фартухи

Кухонні фартухи

Кухонні фартухи зі скла на замовлення від виробника: виміри, виготовлення, доставка, монтаж.

  • загартоване скло 5,6 або 8 мм;
  • виготовлення вирізів та отворів під розетки, витяжки тощо;
  • фарбування в RAL або нанесення малюнків піскоструменем;
  • досвід роботи понад 5 років;
  • низькі ціни за рахунок власного виробництва.

Типи використовуваного скла та його призначення

  • Захист несучої поверхні від механічних пошкоджень та забруднень без декорування. У цьому випадку використовується прозоре скло або алмаз. При цьому візуально видно, що знаходиться під склом. Кріпиться фартух до стіни за допомогою шурупів, шапки яких закриваються спеціальними декоративними кришками. На самому склі свердляться отвори для кріплення з кроком 500 мм.
  • Декорування несучої поверхні за рахунок скла. В даному випадку використовується пофарбоване скло в RAL. Колір найчастіше підбирають аналогічний кухонним фасадам чи іншим елементам. Під фарбування використовується прозоре скло або алмаз. Сам фартух клеїться на несучу поверхню.
  • Інші типи скла, такі як матові та тоновані, використовуються рідше за рекомендацією дизайнера або архітектора.

Вартість виробів

Ціна на робочі поверхні зі скла залежить від габаритних розмірів, а також додаткових робіт і включає: порізку, обробку і загартування скла; свердління отворів та виготовлення вирізів; фарбування та матування. Вартість прораховується індивідуально, виходячи з технічного завдання. Для попереднього прорахунку достатньо зателефонувати або написати на e-mail із зазначенням зразкових розмірів, а також типу самого скла.

Вартість монтажу включає вартість самих робіт, а також витратних матеріалів: бурів, свердл, саморізів при встановленні на кріплення або спеціальних клеїв, що використовуються для поклейки скла на несучу поверхню.

Терміни виготовлення також залежать від складності та обсягів робіт. При цьому середні терміни на виготовлення під ключ для прозорого скла становлять 5-7 робочих днів, для фарбованого 7-10 робочих днів.

Як відбувається виготовлення “під ключ”

Для попереднього прорахунку Ви вказуєте зразкові розміри та бажаний тип виробу, після чого ми надсилаємо Вам “чорнову вартість” для порівняння з конкурентами. Після цього викликається замірник на об’єкт упорядкування повноцінного ТЗ. Отримавши технічне завдання, ми надсилаємо Вам на e-mail розгорнуту вартість та терміни для готового виробу з урахуванням вартості виготовлення, доставки та монтажу (якщо доставка та монтаж здійснюється із залученням наших спеціалістів). У разі Вашого затвердження бюджету, ми Виставляємо Вам рахунок на оплату виробів, після чого їх виготовляємо. Як тільки вироби готові – монтажники перевіряють їх на відповідність ТЗ та відсутність дефектів; після цього погоджують із Вами час та дату монтажу. Після встановлення Ви оплачуєте наші послуги: доставку та монтаж.

Приклади робіт Ви можете переглянути в галереї. Також якщо цих фотографій Вам недостатньо або Ви хочете побачити “живі” приклади робіт, схожих на Ваш інтер’єр – прохання писати на e-mail. У темі листа прохання вказувати більше фото.

Якщо залишилися питання – телефонуйте або пишіть на електронну адресу і ми надамо повноцінну консультацію щодо виробів.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку