Дзеркала у ванну

Дзеркала у ванну

Виготовлення дзеркал у ванну кімнату на замовлення із вологостійкої сировини. Будь-які форми та розміри виходячи з Ваших потреб та побажань. Надання послуг “під ключ” – виміри, доставка, встановлення.

Основні переваги:

  • імпортна сировина;
  • гарантія;
  • професійна консультація;
  • товщина скла 4 – 6 мм.

За типом монтажу розрізняють:

  • Дзеркала в нішу – після ремонту залишають “впадину” в несучій поверхні, куди встановлюється дзеркало. Для того щоб виріб був на рівні з плиткою, необхідно залишати глибину: товщина дзеркала + 2 мм.
  • Дзеркало “вільного розміру” – прив’язка розміру припадає на шов плитки, шафку або тумбочку, або всю стіну. У цьому випадку єдине обмеження – фізична можливість занести та встановити виріб у приміщення.

На обох типах виробів можна просвердлити отвори або зробити вирізи під розетки, світильники і т.д.

Дзеркала для ванної кімнати зберігають свої властивості у приміщеннях з підвищеною вологістю. Для збереження експлуатаційних характеристик вологість повинна бути не більше 70%, температура в приміщенні не менше 10 градусів С. Також для збереження властивостей не варто залишати надовго на дзеркалах забруднення, краплі води, хімічні елементи.

Щоб купити/замовити дзеркало у ванну – зв’яжіться з нами по телефону, e-mail або через зворотний зв’язок і наші фахівці проконсультують за вартістю та термінами виготовлення.

Отримайте консультацію

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на питання,
розрахують вартість виробів та послуг

Телефон (067) 880-75-30, Телефон (044) 209-85-45
Залишити заявку